O NAS

Nazywamy się CupSpecialist.pl i jesteśmy organizatorem obozów sportowych spełniających najwyższe światowe standardy. Nasza oferta jest skierowana do drużyn piłkarskich w różnych kategoriach wiekowych oraz o różnym poziomie zaawansowania. CupSpecialist.pl od 10 lat działa na rynku skandynawskim, a od 2019 roku także w Polsce. Nasza oferta z roku na rok powiększa się o kolejne renomowane kompleksy sportowe w całej Europie, umożliwiając polskim zawodnikom treningi w najlepszych warunkach.

JAK DZIAŁAMY?

Zadaniem naszego teamu jest kompleksowa organizacja obozów treningowych. Na podstawie oczekiwań i możliwości zawodników planujemy wyjazdy od A do Z. Przejazdy, wybór bazy noclegowej, transfery na profesjonalnie przygotowane boiska to podstawa naszej działalności. Jednak z myślą o jak najlepszym komforcie sportowców, wykraczamy poza standardy. Podczas wyjazdów zapewniamy zawodnikom odpowiednio zbilansowane posiłki, umożliwiamy korzystanie z siłowni czy SPA oraz aranżujemy sparingi z lokalnymi drużynami. Wszystko po to, aby wykorzystać ten czas jak najlepiej.

Łączymy przyjemnie z pożytecznym. Aquapark? Dzień w Wenecji? A może wyjazd na mecz ligowy FC Barcelona? W ramach wyjazdów przewidujemy ciekawe atrakcje w zależności od miejsca, w którym jesteśmy, w tym wycieczki krajoznawcze oraz udział w niezapomnianych wydarzeniach.

Oprócz obozów sportowych organizujemy także wyjazdy na międzynarodowe turnieje piłkarskie, w tym: Copa Cataluña w Barcelonie, Tallin Cup w Talinie, Laola Cup w Hamburgu i Nordic Invitational Cup w Esbjerg. Pomagamy w sprawach formalnych związanych ze zgłoszeniem drużyny do wybranego turnieju, jesteśmy z Wami na każdym etapie rekrutacji. Potem bierzemy na siebie wszelkie sprawy organizacyjne.

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

Jako pasjonaci sportu i podróży wiemy, czego oczekują drużyny piłkarskie. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie sprawdzone kompleksy sportowe, które zapewniają najlepsze warunki do treningów. Sprawdziliśmy je sami! Począwszy od polskich destynacji w Kołobrzegu i Darłowie, po doskonale przygotowane bazy w Salou w Hiszpanii czy Medulin w Chorwacji.

Warto wspomnieć, że jesteśmy jedynym biurem w Polsce, które ma wyłączność na organizowanie obozów w Salou. To najnowocześniejszy kompleks w całej Europie. Trenują tu najlepsi zawodnicy z takich klubów jak Deportivo Alaves, FC Basel, Feyenoord Soccer School, Niemieckie reprezentacje młodzieżowe, Francuska reprezentacja młodzieżowa U17, Angielska Reprezentacja młodzieżowa U17 oraz wiele klubów z całego świata i Polski!

W ciągu niespełna 3 lata działalności zorganizowaliśmy obozy dla ponad 100 klubów sportowych. Zaangażowanie, doświadczenie oraz znajomość standardów obowiązujących w branży, przełożyło się na szereg pozytywnych rekomendacji. Ciągle pracujemy nad udoskonalaniem naszych ofert, poszukiwaniu miejsc które będą spełniały najwyższe standardy.

Z CupSpecialist.pl jesteś w dobrych rękach!

NASZ TEAM


✉️ knoga@cupspecialist.pl
📞 +48 881 211 985

Krzysztof Noga, człowiek orkiestra z bardzo dużym doświadczeniem organizacyjnym, pracując przez wiele lat poza granicami Polski w organizacjach sportowych zajmuje się sprzedażą oraz logistyką w naszej firmie. Krzysztof ustali z Wami program pobytu, ustali godziny treningów, pomoże w organizacji sparingów oraz zorganizuje kwestie związane z transportem podczas pobytu. Jeśli podczas pobytu potrzebujecie pomocy to właśnie on jest naszym nr 1 od gaszenia pożarów. Dodatkowo, dzięki pracy przez ponad 6 lat w liniach lotniczych, pomoże w wyszukaniu, zakupie najtańszych biletów lotniczych na Wasze zgrupowanie.


✉️ hterczynski@cupspecialist.pl
📞 +48 579 940 080

Honorat Terczyński, kluczowa osoba w naszej firmie która odpowiedzialna jest za kontakty z klubami sportowymi, dusza handlowca oraz doradcy. Jeśli chcecie skonsultować jakie miejsce jest najlepsze dla Waszej drużyny – to skontaktujcie się właśnie z nim. Honorat odwiedza wszystkie lokalizacje w których organizujemy obozy osobiście, przy wyborze obiektów skupia się głównie na jakości zakwaterowania, boisk oraz możliwości zorganizowania sparingów dlatego tak dobrze wie który obiekt będzie dla Waszej drużyny najlepszy.


✉️ jesus@Cupspecialist.com


Jesus Ortigosa-Marquez
, z krwi Hiszpan, z duszy Polak, mózg finansowy wszystkich naszych operacji. Jesus odpowiedzialny jest za kalkulacje projektów, strategię naszej działalności. Wspiera firmę nowymi pomysłami, tworzy programy lojalnościowe oraz afiliacyjne. Często też pojawia się na naszych zgrupowaniach czy na kursach trenerskich ucząc zawodników np. języka hiszpańskiego 😊

Zapraszamy do współpracy. skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę!


Dowiedz się więcej o używaniu plików cookie: Pliki cookie | Polityka prywatności


* Wymagane pola

Kontakt
Kontakt

Poproś o ofertę lub zadaj pytanie! Prześlemy Ci opinię w ciągu 48 godzin.

Chcę otrzymywać informacje na temat aktualnych oferty Cupspecialist.pl: *

Przeczytałem i zgadzam się zpolityką prywatności dotyczącą przetwarzania danych osobowych*


Start typing and press Enter to search